Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явилися нові дані про офшори оточення Путіна

"Панамські архіви" виклали у відкритий доступ.

У базі даних "Панамського архіву", який 9 травня опублікував Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів, з'явилися нові дані про офшорні компанії з оточення президента Росії Володимира Путіна.

зокрема, в архіві є інформація про декількох компаніях, зареєстрованих на одного російського президента, віолончеліста Сергія Ролдугіна, передає Slon.

Так, з'явилася інформація про компанії Raytar Limited, зареєстрованої на Британських Віргінських островах, про яку раніше не було відомо.

Там же зареєстровані фірми, що належать бізнесменам Ротенбергам. За Борисом Ротенбергом числяться Kenrick Overseas Ltd., Culloden Properties Limited і Highland Ventures Group Limited.

На Аркадія Ротенберга зареєстровані компанії Breckenridge Global Management Limited,Beechwood Associates Inc. і Causeway Consulting Limited. Його синові Ігорю Ротенбергу належить фірма Stormont Systems Limited.

Також в "Панамських архівах" фігурує ім'я голови департаменту транспорту Москви Максима Ликсутова, на якого, згідно з документами, зареєстрована фірма Sermolent Equities Inc. Юрисдикція компанії не уточнюється.

У той же час у базі даних немає інформації про фірму фігуристки Тетяни Навки, дружини прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова. Раніше повідомлялося, що на Навку зареєстрована офшорна компанія Carina Global Assets Ltd. Після публікації Пісків розкрив майно дружини в декларації і спростував дані ЗМІ, зазначивши, що це ставить під сумнів достовірність всієї інформації ICIJ.

Нагадаємо, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) оприлюднив базу даних з інформацією про 214 тисяч офшорних компаній з "Панамського архіву".

В базі можна шукати інформацію по прізвищах, назвам компаній, адресам та країнам.

Документи "витекли" із компанії Mossack Fonseca. Вони стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародному консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Залиште свій коментар

Вибір редакції