За два дні білоруських протестів до лікарень потрапили понад 200 людей

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За два дні білоруських протестів до лікарень потрапили понад 200 людей

Associated Press

Лікарі з Мінська розповідають, що раніше не стикалися з подібними пораненнями.

За два дні протестів по всій Білорусі на які вийшли люди, незгодні з нібито перемогою Олександра Лукашенка на нових виборах президента, постраждало понад 200 людей. 

Про це повідомляє МОЗ Білорусі, передає Tut.by.

"Усім громадянам, що постраждали під час несанкціонованих вуличних акцій, надана необхідна медична допомога у повному об'ємі", - коротко написали у відомстві.

Відомо, що людей шпиталізували з різними травмами - забоями м'яких тканин, травмами кінцівок, грудної клітини, живота, а також черепно-мозковими травмами. Здебільшого це травми легкого ступеня тяжкості. 

Як розповідали мінські медики, деякі постраждалі мають тяжкі тілесні ушкодження, щонайменше один з них у комі. Також відомо про одного померлого, смерть якого наступила після огляду лікарями швидкої. Кількох пацієнтів вже встигли прооперувати. 

"Ми ніколи з такими пораненнями не стикалися... Не повинно бути такого в мирний час! Ми не хочемо, щоб люди гинули або їх калічили. Зіткнувшись з подібним, лікарі не можуть нормально працювати. Це жахливо. Ми закликаємо зупинити насильство", - звернулися медики, пише Tut.by.

Нагадаємо:

  • 9 серпня у Білорусі пройшли вибори президента. Білоруси стояли у чергах, щоб проголосувати.
  • Після оприлюднення даних перших екзитполів, білоруси вийшли на акції протестів у багатьох містах країни.
  • Сталися перші сутички з ОМОНом, правоохоронці використовували світлошумові гранати, гумові кулі та водомети. Інтернет не працював на території країни усю ніч.
  • За останніми даними ЦВК, у чинного глави держави Олександра Лукашенка 80,08% голосів, за Світлану Тихановську проголосували 10,09%. Однак опозиція не вірить в офіційні дані ЦВК. Там заявляють про перемогу їхньої кандидатки - Тихановської. 
  • Вчора, 10 серпня, під час протестів загинув чоловік.

    МВС Білорусі заявило про загибель одного протестувальника

    МВС Білорусі заявило про загибель одного протестувальника
Наступна публікація