Перейти до змісту
Вибори президента Білорусі: екзит-пол назвав переможця

Явка виборців склала близько 80 відсотків.

Новим-старим президентом Білорусі може стати чинний глава держави Олександр Лукашенко. Він набрав 79,7% голосів виборців.

Про це свідчать дані державного ексзит-полу Молодіжної лабораторії соціологічних досліджень РСОО "Білоруський комітет молодіжних організацій", що був озвучений в ефірі телеканалу "Білорусь 1".

Друге місце - в основної конкурентки Лукашенка Світлани Тихановської, вона набрала 6,8% голосів.

Світлана Тихановська
Associated Press
Світлана Тихановська

Екзит-пол результатів виборів президента Білорусі 9 серпня 2020 року:

  • 1. Олександр Лукашенко - 79,7%.
  • 2. Світлана Тихановська - 6,8%.
  • 3. Анна Конопацька - 2,3%.
  • 4. Андрій Дмитрієв - 1,1%.
  • 5. Сергій Черечень - 0,9%.
  • Проти всіх- 9,2%.

Опитування виборців проводили на виході із 320 виборчих дільниць. загалом опитали 12340 осіб. На запитання відповіли лише 67,6%, решта - 32,4% - відмовилися. Вибірка - багатоступенева, комбінована.

Нагадаємо, у Білорусі обирали президента на тлі масових протестів опозиції та арештів активістів. Виборчі дільниці зачинилися о 20:00 за місцевим часом (збігається із київським). За попередніми даними, явка виборців становить майже 80%. Люди по кілька годин чекали у чергах, аби віддати свій голос. Цілий день до околиць Мінська стягували спецтехніку та ОМОН.

Відео Вибори президента у Білорусі: які настрої у громадян та як минає волевиявлення

У Білорусі обирають президента. Скоро зачиняються виборчі дільниці. За даними ЦВК, явка склала майже 74% - це, враховуючи дострокове голосування. Цілий день до околиць Мінська стягувалися спецтехніка та ОМОН. Уперше у новітній історії Білорусі виборча кампанія проходила під масові протести опозиції. Які настрої у білорусів та як минає волевиявлення - у сюжеті.    

Вибори президента у Білорусі: які настрої у громадян та як минає волевиявлення

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин