МВС Білорусі заявило про загибель одного протестувальника

МВС Білорусі заявило про загибель одного протестувальника

Перша смерть на протестах у Білорусі. МВС країни заявило про загибель протестувальника. Нібито, у нього в руках підірвався вибуховий пристрій, який чоловік намагався кинути у спецпризначенців. Масові протести на другий день після виборів охопили майже півтора десятка міст, і у більшості з них акції намагалися розігнати спецзасобами. В хід пішли світлошумові гранати і гумові кулі. Повідомляють про силовиків без розпізнавальних знаків, котрі затримували людей. Більше про протестну ніч – у сюжеті.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie