За тиждень після зречення Папи Рим хитнуло землетрусом

За тиждень після зречення Папи Рим хитнуло землетрусом

Містичні події довкола святого престолу змінюють одна одну.

Низка несподіваних подій, у котрих можна вбачати випадковості або й містичні ознаки, продовжує супроводжувати Вічне Місто після зречення Папою Бенедиктом XVI престолу глави Католицької церкви. За тиждень по сенсаційній новині поблизу Рима стався землетрус.

Ця неділя є першою після оголошення Папою Римським свого рішення піти з посади. Саме неділя є святим днем для християн, і в неділю католицькі храми всього світу мали вперше відправляти меси, враховуючи факт зречення Бенедиктом XVI престолу.

Менше ніж за дві години до початку неділі за середньоєвропейським часом у центрі Італії стався землетрус. Його епіцентр знаходився приблизно в 90 км південніше Риму. Потужність поштовхів експерти національного інституту вулканології Італії попередньо оцінили в 4,8 балів за шкалою Ріхтера.

Читайте спецтему: Зречення Бенедикта XVI: Папа Римський через поважний вік відмовився від престолу

Інформації про жертви і руйнування на даний момент не надходило. Проте повідомляється, що землетрус був відчутним у столиці – Римі. Зокрема, й церковній державі Ватикані.

Як відомо, одразу по зреченні Папи багато-хто почав пригадувати пророцтва про буцімто останнього в історії наступника Бенедикта XVI на святому престолі. Посилила тривожні передчуття вірян блискавка, яка влучила в бані собору святого Петра у Ватикані невдовзі по оголошенні рішення понтифіка.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів