Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захист в обмін на денуклеаризацію. Про що домовилися Трамп та Кім Чен Ин у Сингапурі

Сторони погодилися продовжувати співпрацю.

Президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали історичний підсумковий документ, у якому затвердили результати зустрічі і двосторонні домовленості.

Текст комюніке опублікувало видання CNN.

Згідно з домовленостями, Сполучені Штати Америки зобов'язуються гарантувати безпеку Корейської Народної Демократичної Республіки, а північнокорейський лідер, своєю чергою, обіцяє докласти зусиль, аби цілковито денуклеаризувати Корейський півострів.

Трамп та Кім Чен Ин підписали чотири основні пункти, які мають забезпечити мир і процвітання як на Корейському півострові, так і в усьому світі. Сторони мають дотримуватися таких зобов'язань:

1.Сполучені Штати та КНДР взяли на себе зобов'язання встановити нові відносини між США та КНДР відповідно до прагнення народів обох країн до миру та процвітання.

2.Сполучені Штати та КНДР об'єднають свої зусилля для створення тривалого та стабільного режиму миру на Корейському півострові.

3.Підтверджуючи Декларацію Пханмунджон від 27 квітня 2018 року, КНДР зобов'язується працювати над повною денуклеаризацією Корейського півострова.

4.Сполучені Штати та КНДР беруть на себе зобов'язання повернути в'язнів війни та зниклих безвісти, включаючи негайну репатріацію вже ідентифікованих.

Також сторони зобов'язалися повністю дотримуватися позицій, вказаних в угоді і продовжувати перемовини. Також представники США та КНДР зустрінуться у найближчий час, коли це буде можливо, аби імплементувати комюніке.

Нагадаємо, Дональд Трамп та Кім Чен Ин зустрілися у Сингапурі для проведення історичного саміту між країнами. Американський лідер вже назвав цю зустріч "набагато кращою, ніж будь-хто міг очікувати".

Залиште свій коментар

Вибір редакції