Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засуджена в США скандальна росіянка Бутіна оскаржила вирок

Відповідна заява міститься в базі даних федерального суду Вашингтона.

Засуджена в США росіянка Марія Бутіна подала апеляцію на рішення суду округу Колумбія, який засудив її до 18 місяців тюремного ув'язнення.

Про це у середу, 15 травня, пише ТАСС з посиланням на заяву засудженої, що міститься в базі даних федерального суду Вашингтона.

"Я, згаданий вище заявник [Бутіна], справжнім подаю апеляцію до Апеляційного суду Сполучених Штатів округу Колумбія на вищевказане рішення суду", - йдеться в документі.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували в липні 2018 року. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути до організацій, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати стосунки з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути до національного органу ухвалення рішень і щоб просунути порядок денний Російської Федерації".

13 грудня Бутіна на слуханнях визнала себе винною в участі у змові проти США. Вона сказала, що діяла "під керівництвом" російської офіційної особи.

ВідеоКого потягне за собою російська шпигунка Марія Бутіна – дивіться у ТСН.Тиждень

Російська шпигунка Марія Бутіна визнала свою провину в американському суді. І відверто заявила, що дійсно допомагала Кремлю впливати на політику Сполучених Штатів. 

Кого потягне за собою російська шпигунка Марія Бутіна – дивіться у ТСН.Тиждень

Залиште свій коментар

Вибір редакції