Жириновський заборонить новорічні свята, якщо стане президентом

Жириновський заборонить новорічні свята, якщо стане президентом

Жириновський роздає передвиборчі обіцянки / Фото: AFP

Не буде ніяких феєрверків та галасу після десятої вечора 31 грудня - "нехай країна відпочиває".

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський у разі обрання президентом країни має намір скасувати новорічні вихідні крім 1 січня та перенести новорічне звернення глави держави на 10 годину вечора.

"Тридцять першого числа всі працюють до 18 годин. Привітання громадян Росії буде о 10 годині вечора. І після 12-ти ніяких феєрверків і ніякого шуму. Нехай країна відпочиває. 1 січня можна відпочити, другого вранці - всі на роботу", - сказав Жириновський у понеділок, 16 січня.

Лідер ЛДПР пропонує відпочивати скільки завгодно протягом року, але індивідуально (за рахунок підприємства або за власний рахунок), а не всією країною. На його думку, 95% населення зараз рахують дні до закінчення новорічних вихідних.

"У нас скрізь колгоспний варіант життя або монопольний. Ось давайте, вся країна сиди вдома десять днів. 5% відпочивають, 95 - мучаться, дивляться на час, коли ж настане 10 січня. Найбільша депресія - від неробства", - упевнений політик.

"(Новорічна) вечеря повинна бути звичайною. Досить вже обжиратися. Усі це застілля, всі мучаться, бігають, щось готують", - додав він.

Коментуючи виборчу кампанію, Жириновський повідомив, що на вибори президента піде з гаслом "Жириновський, або буде гірше", а небажання Володимира Путіна (балотується від ЕР) брати участь у передвиборчих дебатах пов'язав з його психотипом.

"У нього такий психотип, він не оратор. Вся його робота - це слухати, аналізувати, мовчати... Це стиль людини. Він не вміє це робити (говорити). А на дебатах потрібно говорити жорстко і швидко", - сказав Жириновський.

Нагадаємо, 13 грудня, на з'їзді своєї партії Жириновський розповів про те, яким, на його думку, повинен бути ідеальний кандидат у президенти Росії.

Читайте також:

Жириновський розповів, яким має бути президент Росії

Жириновський розповів, як Україна у союзі з Росією стане федеральним округом

Жириновський роздав прихильникам по 500 рублів за те, що запізнився на зустріч

Спливло скандальне інтерв'ю Жириновського: "На Уралі живуть самі дебіли"

Повʼязані теми:

Наступна публікація