"Змагання в нелюбові до Росії": у Кремлі прокоментували дебати Трампа і Байдена

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Змагання в нелюбові до Росії": у Кремлі прокоментували дебати Трампа і Байдена

Associated Press

Вибори у США відбудуться 3 листопада.

Те, що теми Російської Федерації торкаються під час передвиборчої кампанії в Сполучених Штатах, викликає жаль.

Таку думку висловив речник російського президента Дмитро Пєсков, коментуючи дебати Дональда Трампа і Джо Байдена, повідомляють РИА.Новости.

"Змагання в більшій нелюбові до Росії — це вже стало такою константою, напевно, всіх виборчих процесів в Сполучених Штатах Америки, на наш жаль. Ми прекрасно це усвідомлюємо і можемо тільки висловити співчуття", — сказав він. 

За словами прессекретаря Путіна, дебати у Кремлі не дивилися, але за повідомленнями про них стежили. 

"Все-таки, напевно, головним адресатом цих дебатів є американський електорат, тобто звичайні американці. Це їм судити, хто там на цих дебатах переміг, а не нам", — наголосив представник Кремля.

Як повідомлялося, у США відбулися фінальні передвиборчі дебати кандидатів в президенти Дональда Трампа і Джо Байдена. Він переміг чинного президента США на дебатах — це результати традиційного телефоного опитування, яке здійнює телекомпанія CNN одразу після  закінчення трансляції. Для 53% аудиторії Байден був переконливішим. 39% більше сподобався Трамп.

Нагадаємо, президентські вибори 2020 року відбудуться у вівторок 3 листопада, і стануть 59-ми виборами президента США.  Джо Байден офіційно став суперником Трампа на виборах. Він підтримав пропозицію Демократичної партії балотуватися на пост.

Фінальні дебати в США: чому, окрім мігрантів і расизму, згадували і про Україну

Фінальні дебати в США: чому, окрім мігрантів і расизму, згадували і про Україну
Наступна публікація