Знаменитим мафіозним кланом на Сицилії керували три жінки

Всього поліція затримала більше сотні людей, і спецоперація триває.

Понад сто осіб затримали в Італії та за кордоном за мафіозну діяльність. Масштабну операцію поліцейські сицилійського міста Катанія проводять проти історичного клану Лаудані, йдеться в сюжеті ТСН.

Серед арештантів три жінки, що, за твердженням обвинувачення, керували злочинною діяльність родини та контролювали її фінансові потоки.

Усіх затриманих підозрюють у контрабанді, вимаганнях, торгівлі наркотиками та незаконному зберіганні зброї.

У затриманнях беруть участь понад півтисячі правоохоронців. Більше подробиць вони обіцяють оприлюднити згодом – по завершенні операції.

В Італії вже не вперше намагаються здолати вплив сицилійської мафії. Влітку минулого року поліція заарештувала одинадцять чоловіків - їх вважають найближчими помічниками лідера сицилійської мафії, який переховується вже понад двадцять років. А восени справжнім подарунком для правоохоронців стала відвертість неповнолітнього хлопчика. 11-річний син італійського мафіозі Грегоріо Мальвазо "здав" представникам влади батька і всю злочинну родину.

Понад сто осіб затримали в Італії та за кордоном за мафіозну діяльність

Масштабну операцію поліцейські сицилійського міста Катанія проводять проти історичного клану Лаудані. Серед арештантів – три жінки, що за твердженням обвинувачення – керували злочинною діяльністю родини та контролювали її фінансові потоки. Всіх затриманих підозрюють у контрабанді, вимаганнях, торгівлі наркотиками та незаконному зберіганні зброї. В затриманні беруть участь понад півтисячі правоохоронців. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: