Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австрійський лоукостер запускає новий рейс з Києва до Штутгарта

Квитки вже у продажу.

Від 6 листопада австрійський лоукостер Laudamotion запускає прямий новий рейс з Києва до Штутгарта, повідомляє avianews.com

Рейси будуть здійснюватись чотири рази на тиждень у різний час: вильоти з Києва щопонеділка о 11:25, щосереди - о 19:30, щоп'ятниці - о 11:05, щонеділі - о 14:30. Вильоти зі Штутгарта заплановані о 07:15 щопонеділка, о 15:20 - щосереди, о 6:55 - щоп'ятниці та о 10:20 - щонеділі.

Рейси в Києві обслуговуватимуться в аеропорту "Бориспіль".

Штутгарт
www.worldtravelguide.net

Під час бронювання в примітці система відображає попередження про те, що рейси підлягають схваленню з боку регулювальних органів.

Київ - Штутгарт стане другим напрямком Laudamotion в Україні. Від 1 лютого 2019 року лоукостер почав виконувати рейси між київським аеропортом "Бориспіль" і віденським аеропортом "Швехат".

Нагадаємо, від 2 травня лоукост Ryanair відкрив розпродаж квитків на новий прямий рейс за маршрутом Київ-Дублін. 

ВідеоНайбільш людяний імператор Японії Акіхіто зрікся престолу через поважний вік та стан здоров’я

Уперше за два століття імператор Японії зрікся престолу. 85-річний Акіхіто зробив це з власної волі - через поважний вік та стан здоров’я. Тож японський престол успадкував його син - принц Нарухіто. Чому Акіхіто називали найбільш людяним імператором та що чекати від його наступника? Розкажемо вам далі. 

Найбільш людяний імператор Японії Акіхіто зрікся престолу через поважний вік та стан здоров’я

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції