Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чеський перевізник планує запустити нічний потяг з України до Праги

Компанія планує у червні 2020 року запустити рейс між Україною та Чехією. 

Чеський перевізник RegioJet  запустить нічний потяг з України до Праги, повідомляє "Економічна правда" з посиланням на zdopravy.cz

Компанія подала заявку до Відділу доступу до транспортної інфраструктури. Залізничний та автобусний перевізник планує запустити у червні 2020 року прямий нічний поїзд за маршрутом Прага - Мостиська 2. Нічний поїзд відходитиме один раз на день в обох напрямках. 

Компанія планує також запропонувати автобусні перевезення від станції Мостиська-2 до Львова та і інші регіони України.

Поїзд сформують з 8-12 спальних вагонів на 400-600 місць. Із Праги він відходитимео 22:10 і прибуватиме на українську прикордонну станцію Мостиська-2 о 9:30.

поїзд RegioJet Чехія
www.seat61.com

У зворотному напрямку поїзд буде відходити ввечері і прибуватиме до Праги о 6:10 (різниця визначається часовим поясом).

На території Чехії зупинки плануються у Пардубіцах, Забржегу, Оломоуці, Кордоні-на-Мораві і Остраві, а також в Кракові і Жешуві.

"Наразі RegioJet пропонує щоденне сполучення з Ужгородом та Мукачевом - в поєднанні із залізничним сполученням Прага-Кошице і гарантованим з'єднанням поїзда Кошице - Ужгород - Мукачево. RegioJet  перевозить близько 30 000 пасажирів на рік цим маршрутом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у квітні 2018 року чеський залізничний та автобусний перевізник RegioJet запустив два рейси з Ужгорода та Мукачева до Праги. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції