Львівська телевежа може перетворитися на кафе

Львівська телевежа може перетворитися на кафе

На телевежі Високого замку у Львові пропонують облаштувати оглядовий майданчик із кафе.

Ідея вдихнути нове життя у телевежу виникла у львівських архітекторів Guess Line Architects. Адже сьогодні вежа виконує лише часткову свою функцію і її можна переоблаштувати.

Про це повідомляє львівське видання Tвоє місто.

"Наша телевежа, за різною інформацією, використовується на 10-15%. Під нею немає сигналу, сигнал іде вбік і вгору. Майданчики нижчі, ніж усі комунікації", – зазначив архітектор Андрій Лесюк.

Автори проєкту пропонують облаштувати два майданчики, зокрема оглядову терасу на рівні 436 метрів, а нижче – кафе.

Огорнути вежу архітектори пропонують сіткою з візерунками, прорізами, фактично прозорими, щоб не давати навантажень на вежу. Вони мають бути такими, щоб вітер не зміг порушити конструкцію.

Також на вежі у межах проєкту з’являться прості полегшені сходинки.

Довідка

Львівська телевежа – суцільнометалева просторова ґратована телевізійна вежа, яка стоїть на Замковій горі у Львові. Телецентр та трансляційну вежу на Високому замку збудували у 1957 році за проектом архітектора Ярослава Новаківського. Трансляційна вежа телецентру заввишки 192 м, а над рівнем моря — 580 метрів.

26 грудня 1957 року тут здійснили першу передачу Львівського телебачення. У 2007 році львівська телевежа отримала яскраву ілюмінацію. У вересні 2014 року на неї піднявся відомий руфер Мустанг.

Нагадуємо, що у незабаром біля Львова відкриється парк скульптур

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів