Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Амстердам заборонить екскурсії у кварталі червоних ліхтарів

Екскурсії у кварталі червоних ліхтарів будуть повністю заборонені від 1 січня 2020 року.

В Амстердамі від 2020 року повністю заборонять організовані тури у кварталі червоних ліхтарів через боротьбу з масовим туризмом, повідомляє портал DutchNews.

На думку уряду, ці заходи спрямовані на скорочення потоку туристів в історичній частині Амстердама, від яких страждають місцеві мешканці, а також зменшити натовп в центрі міста, покращити доступ до історичних та культурних пам'яток.

"Організовані тури у кварталі червоних ліхтарів заборонять від 1 січня 2020 року. Також до 15 буде обмежено максимальна кількість осіб в екскурсійних групах в інших частинах історичного центру", - йдеться у повідомленні.

Амстердам улица красных фонарей
newsbel.by

Нагадаємо, в аеропорту столиці Schiphol почали використовувати апарати для розпізнавання осіб в процесі посадки пасажирів у літак.

ВідеоХто отримає музейні скарби, оголосить суд в Амстердамі 11 червня

Вирок Апеляційний суд Амстердама виголосить 11 червня. Майже 5 років тому кримські музеї надали експонати для виставки в Нідерландах, коли Росія анексувала Крим. У 2016 році суд у першій інстанції постановив повернути артефакти в Україну. Музеї окупованого півострова це рішення оскаржили.  

Хто отримає музейні скарби, оголосить суд в Амстердамі 11 червня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції