1 березня: іменини, походження, значення і характер імен

1 березня: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: smol.kp.ru

​​​​​​​​​​​​​​День ангела святкують: Валент, Росина

Народжені цього дня — одні з найбільш артистичних і творчих представників людства. Вони надзвичайно амбітні, багато працюють, і якщо хтось помилково визнає їх пасивними мрійниками, то дуже швидко зрозуміє, наскільки він помилявся.

Валент

Ім’я походить з римської і означає "сильний, міцний".

Ім'я Валент є символом надійності. Людина завжди точно знає, що потрібно робити саме зараз. Такі люди користуються заслуженим авторитетом навіть у юному віці.

Згодом ця особливість особистості знаходить чітку спрямованість під впливом обставин життя. Обраний рід діяльності стає цариною докладання можливостей саме в якості людини, на якого завжди можна покластися. Іноді на збереження цього статусу йдуть всі фізичні і моральні сили.

Валент - людина "закрита". Всі прагнення і бажання зосереджені на власній особистості. Тому, ухвалюючи будь-яке рішення, він схильний обирати те, що найбільшою мірою сприятиме саме його зросту і вдосконаленню. І кожен такий вибір збільшує дистанцію між ним і навколишнім світом.

Самодостатність робить Валента людиною, для якої кохання не є "предметом першої необхідності". Вони вкрай розбірливі в будь-яких зв'язках, будь то дружба або ближчі взаємини. Партнер повинен відповідати їхнім критеріям ідеалу абсолютно. Але якщо Валент все ж знаходить людину, яка підходить під встановлену ним "планку", то віддається почуттю повністю, самозабутньо і безоглядно, що може стати приємною несподіванкою для партнера.

Росина

З італійської ім'я Росина перекладається як "червона квітка".

Дівчина з ім'ям Росина може похвалитися чудовою пам'яттю і розвиненою фантазією. Вона не боїться виявляти креативність і пропонує нестандартні ідеї для вирішення робочих завдань. У суспільному житті виявляє себе не дуже активно і взагалі, намагається більше слухати, ніж говорити.

Прагне завжди залишатися незворушною і виховує в собі дипломатичність. Лише іноді Росину можна вивести з себе, і тоді вона, дійсно, може робити необдумані вчинки. За темпераментом її з повною впевненістю можна віднести до холериків. Правда, сторонній людині часом дуже складно побачити і зрозуміти, що діється в душі Росини, оскільки вона вміє приховувати свої емоції і тримати їх під контролем, навіть незважаючи на свій запальний характер.

Повʼязані теми:

Наступна публікація