Перейти до змісту
10 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

10 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

​​​​​​​Сьогодні День ангела святкують Зінаїда, Ігнат, Марк.

Ім'я людини — найкраще та найсолодше для неї слово. Перш за все тому, що воно ще раз підкреслює її власну значущість. Людина надзвичайно пишається власним ім'ям, тому не дивно, що зірки естради хочуть, щоб це ім'я було милозвучним, відображало їхню особисту суть, привертало до себе увагу, допомагало досягати популярності. Психологи стверджують, що власне ім'я цікавить людину більше, ніж усі імена разом узяті. 

Зінаїда

Про виникнення імені немає єдиної думки. Більшість вважає, що воно походить від стародавнього імені Зенаис, в перекладі значуще "від Зевса", "належить Зевсу". Ім’я є і в латинській мові і в перекладі означає "піклуватися", араби теж вживають його і перекладають — "краса". Ім’я Зінаїда належить жінкам досить наполегливим і завзятим. Власниця імені відрізняється холодністю і гординею. Зінаїда схиляється перед силою і владою, з цієї причини в школі Зіна хоче бути кращою ученицею, правою рукою вчителя. Якщо її ставлять в приклад однокласникам, Зінаїда отримує задоволення. Честолюбство — одне з головних якостей господині імені. Зінаїда завжди твердо знає, що їй потрібно і як цього досягти. Важливо, щоб з віком ця риса Зіни не пересилила всі інші, а то Зінаїда вимагатиме від інших вести себе так, як їй подобається.

Представниці імені мають шарм, однак не блищать красою. Але це не заважає Зінаїді показувати себе з блиском. Зінаїда дуже пристрасна особистість. Чоловіки приділяють жінці з таким ім’ям увагу.

Жінки з цим ім’ям володіють задатками лідера. Зінаїда не показує цього чоловікам, виставляє себе покірною. Після заміжжя Зінаїда перестає приховувати прагнення до лідерства. Якщо Зінаїда вибрала чоловіка з таким же характером, добра не буде. Зінаїда буде підпорядковувати чоловіка.

При бажанні зберегти сім’ю їй потрібно прислухатися до порад, а не тільки слідувати своїм висновкам. З плином часу Зінаїда починає розуміти, що не завжди слід давати собі волю. Всі свої сили Зінаїда спрямовує на те, щоб перетворити будинок у затишне і упоряджене житло.

Ігнат (Гнат)

Ім’я Гнат походить від римського родового імені етруського походження — Egnatius. Написання Ignatius з’явилося під впливом латинського слова "ignis", що означає "вогонь". Тому ім’я Гнат перекладають як "вогненний".

Гнат росте примхливим юнаків. З першого погляду він може видатися нехитрим і простим. Насправді це не завжди відповідає дійсності. Ще в школі в найнесподіваніші моменти він ставати нахабним, а іноді навіть шантажує своїх друзів. Через постійне бажання керувати і жадібності однокласники часто недолюблюють цього хлопчика. Вчителів Гнат приваблює своєю ерудованістю і начитаністю. Він здатний у всіх областях. Для нього складно визначитися з вибором вищого навчального закладу. З цієї причини може присвятити себе двом абсолютно протилежним напрямками в навчанні. Наприклад, одночасно навчатися акторській майстерності і точних наук.

До роботи володар імені Гнат не проявляє великого завзяття. Він ніколи не переробляє. Часто шукає варіанти передоручення своїх обов’язків іншим людям. Найкраще їм підходить діяльність з вільним графіком. Весь свій вільний час він витрачає на різні захоплення.

Розум і розсудливість зазвичай переважають в його відносинах. Власник цього імені розлучається дуже рідко. Він не схильний до кардинальних змін в житті. У сімейних відносинах Гнат — лідер.

За своєю суттю Гнат неординарна особистість. Зовні він завжди холодний і спокійний. Навіть у найскладнішій ситуації намагається посміхатися. У колективі йому подобається блищати. Може бути приємним і милим співрозмовником. Незважаючи на постійні сумніви, має сильну волю. Внутрішній світ для Гната важливіше, ніж все, що його оточує. В глибині душі він боязкий, але ніколи цього не показує. Його неможливо змусити зробити щось силою. Як переконання можуть допомогти лише аргументи.

Марк

Врівноважений та цілеспрямований Марк звик будь-що досягати мети. "Молоток!" — скажуть друзі і будуть праві, бо ж саме таке значення імені Марк у перекладі з латинської.

Існує й інша версія походження імені, за якою ім’я Марк бере початок від Марса — бога війни, покровителя стада і людей. Прихильники третьої версії стверджують, що Марк походить від французького слова "marquis" (маркіз).

У дитинстві Марк — загальний улюбленець. Юним власникам імені притаманні м’якість, люб’язність та ввічливість. В той же час Марк примхливий та впертий, любить бути в центрі уваги та зробить усе, аби домашні займались лише ним.

Хлопчики з іменем Марк егоцентричні, сприймають власну думку як єдину та нізащо не погодяться з позицією інших. Зазвичай Марки люблять читати, тож полиці їхніх кімнат вгинаються від книг.

Самостійності та практичності Маркові не позичати. Марк — бездоганний стратег. Він нізащо не вирішуватиме раптових проблем на шляху до цілі. За нього це залюбки зроблять інші — Марк знає, як спонукати однокласників чи колег діяти.

Колекціонування та подорожі — справжня пристрасть Марка. Та галасливих компаній власник імені уникає, віддаючи перевагу відпочинку на самоті.

Самовдосконалення для нього — мета всього життя. Марк прагне всебічно розвиватись. Гострий розум та беззаперечна інтуїція роблять Марка дещо зверхнім та самовпевненим. Однак він добре приховує негативні якості свого непростого характеру, адже зайві конфлікти Марку ні до чого.

З Марка вийшов би чудовий дипломат — його блискавичному вмінню домовитись можна позаздрити. Ось чому зазвичай Марки стають талановитими керівниками.

Завдяки розвиненій фантазії та кмітливості Марк може стати чудовим поетом, художником або винахідником — новатором у власній справі. А от одноманітна робота цікавить його мало.

В дружини обирає спокійну особистість, здатну пожертвувати своїми інтересами заради планів чоловіка. Надто яскравих і творчих дівчат Марк обходить десятою дорогою. Батько з Марка виходить суворий та справедливий.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин