13-річний хлопчик дивом вижив, потрапивши під швидкісний потяг (відео)

13-річний хлопчик дивом вижив, потрапивши під швидкісний потяг (відео)

Кадр з камер спостереження, Сідней

У Сіднеї підліток дивом уникнув смерті, потрапивши під потяг, який мчав зі швидкістю 160 км/год. Хлопець відбувся зламаною ногою.

13-річний хлопчик в Сіднеї дивом вижив після зіткнення з потягом, який мчав зі швидкістю понад 160 кілометрів на годину.

Підліток вистрибнув на рейки пізно вночі, коли зрозумів, що поїзд рухається прямо на нього, і спробував повернутися до платформи. На шокуючому відео з камер спостереження видно, як хлопець застряг між вагоном і платформою, на деякий час він зник з поля зору камер.

Але коли поїзд відійшов, він як ні в чому не бувало виліз на платформу. Пізніше виявилося, що він лише зламав собі ногу та пошкодив лікоть.

За даними австралійських ЗМІ, підліток біг до іншої платформи, щоб поговорити з дівчиною, яка йому подобалася. Чи вдалося йому це після дивовижного порятунку, не повідомляється.

Відео опублікував департамент транспорту Нового Південного Уельсу в рамках австралійського Національного Тижня безпеки залізничного транспорту як попередження проти подібної дурної поведінки.

Читайте також:

Жінка просиділа 20 годин в машині, яка балансувала на краю прірви (відео)

Киянин дивом вижив, впавши в шахту ліфта з 15-метрової висоти

16-річний підліток вижив у двох авіакатастрофах

У метро Москви жінка, кинувшись під потяг, пробила лобове скло кабіни машиніста

Повʼязані теми:

Наступна публікація