17 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

17 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: dailymail.co.uk

​​​​​​​День ангела святкують: Фаїна, Євгенія, Ярема

Люди, народжені 17 листопада, подібно мосту над бурхливими водами, з’єднують в єдине ціле протилежні точки зору, людей, інтереси. Їм завжди відомо, як забезпечити мир і спокій у родині, суспільстві, професійної сфері. Більш того, народжені в цей день ненавидять сварки, суперечки, чвари і всі форми дискримінації.

Фаїна

Ім’я Фаїна має грецьке походження і означає "блискуча".

Зовні інертна і малорухлива Фаїна, насправді — енергійна і швидка в рухах. Фаїні властива деяка нервовість і недовірливість, але вона доброзичлива і чуйна. Фаїні важко сидіти на місці, їй потрібно кудись поспішати, комусь допомагати. Фаїна завжди хоче бути в центрі уваги, це високодуховні, чуттєві і миролюбні жінки. Проте, Фаїна здатна на брехню, яку завжди вважає брехнею "порятунку". Значні події в житті Фаїни завжди викликають у неї бурхливу реакцію, вона дуже чутлива і імпульсивна. Стримуватися Фаїна не вміє, контроль над емоціями призводить до ще більшого їх сплеску. У цій жінці поєднуються щирість і незалежність, чуйність і самолюбство.

У професійній діяльності Фаїна часто обіймає керівні посади. Може працювати в торгівлі, бухгалтерії. Фаїна — старанна співробітниця, готова в будь-яку хвилину надати допомогу. Колегами Фаїни повинні бути чоловіки, так як з жінками їй вкрай складно знайти спільну мову.

Фаїна — чудова господиня, здатна нагодувати сім’ю вишуканою вечерею. Не дуже охайна, проте вкрай гидлива. Заміж Фаїна, як правило, виходить після двадцяти п’яти років через високі вимоги до партнера. У доброї і чуйної Фаїни сімейне життя часто складається невдало. Народивши дітей, Фаїна буде віддавати їм всю себе. Її особисте життя завжди буде приховане від очей сторонніх.

Євгенія

Жіноча форма імені Євгеній, у перекладі із грецького — "шляхетна".

Дівчинка Женя вигадує свій власний світ. У той час, коли діти захоплюються Червоною Шапочкою, у Жені може виявитися інтерес до релігії. Має схильність до рукоділля, вишивки.

Може подовгу грати на самоті, але їй не чужі й звичайні дитячі розваги - катання на велосипеді, гра в ляльки. Допитлива, вчиться старанно, задає багато питань. Однокласники цінують Женю за справедливість, готовність надати допомогу. Постійно відчуває потребу в спілкуванні з батьками. Дуже пунктуальна й через це іноді викликає роздратування в людей.  

Женя може стати гарною лікаркою, юристкою або домогосподаркою.

У взаєминах вона самовіддана, заради своєї другої половинки готова на багато що, але лише в тому випадку, якщо її обранець буде відчувати до неї щирі почуття. У виборі партнера Женя керується не тільки почуттями. Її чоловік повинен бути серйозним, наполегливим, можливо, дещо старомодним у своїх поглядах, але з твердими принципами і прагненням розвиватися. 

Єрмій (Ярема)

Це ім'я має давньоєврейське коріння і в перекладі означає "Божа висота".

Ярема — здібна людина, яка шукає своє призначення в світі. Такий чоловік любить оточувати себе близькими людьми, йому важливо поділитися власними переживаннями, поглядами і думками, запитати поради у людей. Всього, чого хоче чоловік, — це бути комусь цікавим, потрібним, отримувати радість від простого спілкування і не переживати, що про нього можуть подумати інші люди. Ярема досить відвертий, але не любить перебувати в колі незнайомих йому людей, через це відчуває напругу і незручність.

Ярема — вправний майстер своєї справи, він творчий. У роботі він досить гнучкий, вміє підбирати потрібний момент для серйозних розмов і намагається завжди підлаштовуватися під бажання інших людей. Ярема завжди буде виступати за свободу слова в роботі, самовираження і справедливість, його не приваблює перспектива диктатури на робочому місці.

Ранній шлюб — це історія не про Ярему, навіть якщо таке трапляється, то навряд чи чоловік зважується на такий крок за власним бажанням. Він добропорядний, вірний. Підсвідомо чоловік відчуває свого партнера, знає, що йому необхідно і як зробити життя коханої яскравою і незабутньою. Але не варто занадто тиснути на Ярему, нові вимоги лише відштовхнуть його.

Повʼязані теми:

Наступна публікація