Американець уявив себе 500-річним вампіром і покусав жінку

Американець уявив себе 500-річним вампіром і покусав жінку

Під час затримання 19-річний хлопець гарчав, сичав та просив тримати його міцніше, бо він "не хотів вбивати" полыцейських, а просто шукав собі прожитку.

Лайл Монро Бенслі. Фото, передане поліцією Гальвестон
Поліція міста Гальвестон, штат Техас, заарештувала хлопця, який пробрався до квартири незнайомої йому жінки і вкусив її в шию.

Як повідомляється, відразу після затримання 19-річний Лайл Монро Бенслі заявив, що він - вампір, і живе на землі вже 500 років.

Рано вранці в суботу 13 серпня Бенслі увірвався до квартири жінки, ім'я якої не називається, і накинувся на господиню, яка спала в своєму ліжку. Він кілька разів вкусив її в шию. При цьому Бенслі гарчав і сичав. Він витягнув жінку з квартири, але їй вдалося звільнитися і дістатися до парковки біля будинку, де вона врятувалася від Бенслі в машині сусіда, який саме збирався їхати.

Поліцейські, які прибули за викликом о 6:50 ранку за місцевим часом, спочатку попрямували до квартири потерпілої на другому поверсі, але його там не було.

Незабаром вони почули вереск і гарчання, і помітили на парковці Бенслі. Після короткої погоні їм вдалося затримати його.

Як розповів один з поліцейських, Деніел Еріксон, юнак благав офіцерів тримати його міцніше, бо він "не хотів вбивати" їх, і просто шукав собі прожитку.

"Вампірові" пред'явлені звинувачення у проникненні в чуже житло з метою нападу. Зараз він перебуває в окружній в'язниці.

Читайте також:

Чоловік-вампір три роки пив кров своєї дружини

Вперше в історії зафіксовано смерть людини від укусу вампіра

У Техасі озеро стало кривавого кольору, віруючі заговорили про кінець світу

На eBay виставили муміфіковане серце вампіра

Повʼязані теми:

Наступна публікація