У Техасі озеро стало кривавого кольору, віруючі заговорили про кінець світу

Незвичайне забарвлення води, яка стала схожою на кров, змусило віруючих заговорити про наближення кінця світу.

Колір води в озері на заході американського штату Техас за останні тижні став криваво-червоним.

Через небувалу посуху озеро (OC Fisher Reservoir), розташоване в Національному парку Сан-Анджело, майже повністю висохло, у зв'язку з чим загинули тисячі риб.

Незвичайне забарвлення води, яка стала схожою на кров, змусило віруючих в черговий раз заговорити про наближення кінця світу.

Проповідник з Індіани Пол Біглі у викладеному на YouTube відео оголосив, що метаморфози з озером можуть бути доказом апокаліпсису, який передбачений в Новому Заповіті в Об'явлення святого Івана Богослова.

"І засурмив другий Ангол, і немов би велика гора, розпалена огнем, була вкинена в море. І третина моря зробилася кров'ю, і померла третина морського створіння, що мають життя, і загинула третина кораблів", - цитують Біблію віруючі в опублікованому відеоролику.

Водночас експерти заспокоюють прихильників близького апокаліпсису, що насправді зміна забарвлення пояснюється цілком раціональними причинами.

Червоний колір є результатом дії бактерій роду Chromatiaceae, які активно розмножуються в позбавленій кисню воді.

Як відзначають фахівці, таким чином, можна говорити лише про кінець сезону вилову риби в цьому популярному місці відпочинку, але ніяк не про кінець світу.

За офіційними даними, посуха охопила 75% території Техасу. Минулого тижня була надія на дощі, але вона не виправдалася - в штаті були зафіксовані тільки два випадки випадання невеликих опадів.

Фахівці побоюються, що навіть якщо рівень води у водоймах штату в найближчі роки відновиться, популяціям риби завдано катастрофічної шкоди.

Зараз глибина озера в Національному парку Сан-Анджело становить всього трохи більше метра. Раніше в ньому мешкали такі види риби, як зубатка, морський язик і місяць-риба.

Читайте також:

Cкладено список порад, як людству пережити кінець світу 2012 року

Американський проповідник переніс кінець світу на 21 жовтня

Українські вчені призначили кінець світу на 3036 рік

Загадкова масова загибель птахів триває: блогери заговорили про кінець світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: