Американець виграв конкурс, з'ївши 54 хот-дога за 10 хвилин

Американець виграв конкурс, з'ївши 54 хот-дога за 10 хвилин

Чемпіонат зі швидкісного поїдання хот-догів. / Фото: AFP

Американець четвертий раз поспіль перемагає на конкурсі з поїдання хот-догів. Цього разу він з'їв 54 хот-дога за 10 хвилин. Рекорд конкурсу - 68 хот-догів за 10 хвилин - встановив японець у 2009.

Джої Чеснат за 10 хвилин з'їв 54 булочки з сосискою. / Фото: AFP
 Американець Джої Чеснат четвертий раз поспіль переміг на чемпіонаті зі швидкісного поїдання хот-догів. За відведені 10 хвилин йому вдалося з'їсти 54 булочки з сосискою.

Головний конкурент Чесната, шестиразовий переможець турніру з поїдання хот-догів японець Такеру Кобаясі, не брав участі у змаганнях. Справа в тому, що він не підписав контракт з організацією Major League Eating (MLE). У результаті японцеві не вдалося отримати дозвіл на участь у подібних чемпіонатах.

Після того, як змагання з поїдання хот-догів завершилися, Кобаясі, що знаходився серед глядачів, забрався на сцену. Він спробував зірвати нагородження переможця. В результаті, поліцейським довелося затримати японця. При цьому глядачі просили відпустити Кобаясі. Коли колишнього чемпіона відводили в наручниках, натовп почав скандувати "Хай він їсть!".

Щорічні змагання зі швидкісного поїдання хот-догів традиційно проходять в США 4 липня у День незалежності. Вперше подібний турнір пройшов в 1916 році. Світовий рекорд у цих змаганнях належить Джої Чеснату. У 2009 році він зміг з'їсти 68 хот-догів за 10 хвилин. Кобаясі тоді зайняв друге місце, проковтнувши 64 з половиною булочки.

Читайте також:

Китайський канатоходець провів 2 місяці над стадіоном у Пекіні

У петербурзькому метро звучатимуть цитати з Достоєвського

Британські корови дають більше молока під комедії Шекспіра

Американець виграв конкурс, з'ївши 54 хот-дога за 10 хвилин

Американець виграв конкурс, з'ївши 54 хот-дога за 10 хвилин

Повʼязані теми:

Наступна публікація