Дикі кабани поцупили кокаїн та розкидали його у лісі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стан здоров'я кабанів невідомий.

В італійському лісі у провінції Тоскана дикі кабани розкопали та знищили схованку з кокаїном на 22 тисячі доларів. Про це повідомила поліція, передає видання Newsweek.

Поліція дізналась про подію, коли прослуховувала телефони злочинців. Вони обговорювали втрати, які з’явились через тварин. Кабани вирили із землі упаковки з кокаїном і почали розкидати їх у лісі.

Команду, що складається з трьох албанців і одного італійця, заарештували. Двоє з них потрапили за ґрати, двоє - під домашнім арештом.

Поки невідомо, що трапилося з кабанами.

Нагадаємо, 8 листопада повідомлялося, що італійські фермери зі сковорідками вийшли на масові протести та просять владу дозволити контрольоване відстрілювання кабанів. За словами протестувальників, тварини не дають їм життя.

Відео Шалений кабан напав на їдальню у Китаї

Величезна дика тварина забігла до заводської їдальні. Камера спостереження зафіксувала, як у переповненому приміщенні робітник із тацею озирається й зненацька починає тікати. Вже за мить в кадрі з’являється кабан, який зносить на своєму шляху геть усе. Звір залазить під стіл і доїдає їжу, що впала на підлогу, коли всі порозбігалися.  

Шалений кабан напав на їдальню у Китаї

Залиште свій коментар

Вибір редакції