Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійські фермери зі сковорідками вимагали право вбивати кабанів

Люди втомились через безлад, який вчиняють тварини.

Італійські фермери зі сковорідками вийшли на масові протести та просять владу дозволити контрольоване відстрілювання кабанів. Про це повідомили в ефірі "ТСН.Ранок".

За словами протестувальників, тварини не дають їм життя. Вони принесли тушкованого кабанчика перед будівлею італійського парламенту.

"Нищать увесь урожай. Збитки за цей рік вже нарахували на сто мільйонів євро. Окрім того, кабани повсякчас вискакують ще й на дороги та призводять до ДТП, в яких лише цього року загинули 13 осіб. Цих тварин частенько бачать і в містах, коли ті у пошуках їжі порпаються в смітниках", - розповіли у студії.

За останні 10 років популяція кабанів в Італії зросла удвічі й тепер їх близько мільйона.

Фермери бідкаються, що незабаром кабани вже будуть у їхніх спальнях. А вночі собаки так гавкають на кабанів, що не дають їм спати.

"Нам це все вже осточортіло, ми більше не можемо так жити. Ми працюємо щодня, навіть по неділях та святах, а повертаємося додому ні з чим", - розповів протестувальник.

Нагадаємо, 4 листопада повідомлялося, що у Чернівцях дикий кабан понад доби бігав центром міста і лякав містян.

Відео Фермери в Італії вимагають дозволити контрольоване відстрілювання кабанів

Тушкований кабанчик перед будівлею італійського парламенту. Фермери зі сковорідками вийшли на масові протести. Просять владу дозволити контрольоване відстрілювання кабанів. Кажуть, ці тварини не дають їм життя. Нищать увесь урожай. Збитки за цей рік вже нарахували на сто мільйонів євро.  

Фермери в Італії вимагають дозволити контрольоване відстрілювання кабанів

Залиште свій коментар

Вибір редакції