До Великодня замість фарбованих яєць продають фарбованих курчат

До Великодня замість фарбованих яєць продають фарбованих курчат

Фарбовані курчата стають жертвами моди / Фото: AFP

Пташенята яскравих неприродніх кольорів користуються великим попитом перед Великоднем, однак потім їх викидають як сміття.

Напередодні католицького Великодня в багатьох країнах світу, зокрема в США, замість фарбованих яєць великим попитом користуються фарбовані курчата.

Милі пташенята помаранчевих, жовтих, рожевих, яскраво-зелених і навіть малинових кольорів викликають бурну радість у дітлахів та обурення у захисників тварин.

Особливо дісталося цього року владі штату Флорида, яка скасувала 45-річний закон, що досі забороняв фарбування тварин.

Курча піддалися і новітнім віянням моди – так, окрім традиційного розфарбовування, з'явилися флуоресцентні пташенята, які світяться в ультрафіолетовому світлі.

Варто зазначити, що процес забарвлення курчат відбувається ще в момент розвитку ембріона. Харчовий барвник вводиться в яйце на 18-й день інкубації, потім отвір обережно закривають воском і кладуть яйце назад до інкубатора.

Фермери стверджують, що це не шкодить птахам, тому що харчові барвники абсолютно безпечні. Після того, як курча вилупилися, колір на них тримається лише кілька тижнів – коли вони скидають пух і пір'я, то набувають нормального забарвлення.

У цей момент багато людей і позбавляються від тварин як від іграшок, які вже набридли. Саме це найбільше обурює захисників природи – пташенят просто викидають як сміття.

Повʼязані теми:

Наступна публікація