У Росії 300 тисяч курчат-бройлерів викинули гинути на мороз

На збанкрутілій птахофабриці дорослих курчат скидали у яму та закопували, а найменших просто викидали в бочки на мороз і заливали водою.

В Курській області Росії 10 грудня птахофабриці-банкруті "Червона поляна" знищили понад 300 тисяч курчат бройлерів, тому що їх не було чим годувати.

14 грудня робітниці птахофабрики зі сльозами на очах знищили ще 40 тисяч одноденних курчат. Дорослих пташенят-бройлерів скидали у яму, закопували і розорювали трактором. А найменших пташенят засмучені жінки-пташниці сотнями тисяч викидали в бочки на мороз і заливали водою.

"Це все одно, як рідна мати вбила би свою дитину!" - намагалися передати свої почуття працівниці фабрики, пише блогер dmitry_noskoff.

Проблеми у птахофабрики "Червона поляна" почалися в липні 2010 року. Податкова інспекція звернулася з клопотанням про початок процедури банкрутства підприємства за борг у 3 мільйони рублів. Арбітражний суд Курської області підтримав звернення, і через кілька місяців була розпочата процедура банкрутства.

Тим часом російські вовки почали мігрувати до України. У Донецькій області впродовж осені було зафіксовано 10 нападів звірів на худобу і 8 - на людей. Хижаки не бояться з'являтися на околицях сіл і нападають навіть удень. На думку мисливствознавців, залишити рідні ліси вовків змусив голод - у масових пожежах цього літа загинуло багато тварин, їсти стало нічого.

Читайте також:

На Донбас прийшли голодні вовки з Росії

Кияни купують елітних собак і викидають їх на вулицю

Путін закликав віддавати браконьєрів на розтерзання тиграм

В Туреччині півсотні овець здійснили масове самогубство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: