Дворічна китаянка впала з 10-го поверху на руки випадковій перехожій

Дворічна китаянка впала з 10-го поверху на руки випадковій перехожій

Дворічна китаянка впала з 10-го поверху

Жінка зловила дівчинку, яка летіла з 10-го поверху, але при цьому вона впала під вагою її тіла на тротуар і зламала ліву руку.

Дворічна китаянка випала з вікна батьківської квартири, розташованої на десятому поверсі висотного будинку, і залишилася цілою і неушкодженою. Ії спіймала жінка, що перебувала цієї миті під вікнами будинку.

Ця історія сталася минулої суботи в місті Ханчжоу - адміністративному центрі китайської провінції Чжецзян. Цзянь Фан Гоу на прізвисько Ню-Ню перебувала в квартирі разом зі своєю бабусею. Літня жінка не встежила за дитиною, а політ Ню-Ню з десятого поверху і дивовижний порятунок відобразили камери зовнішнього спостереження.

Рятівницею дівчинки стала 31-річна Ву Ю-пінь, мати семимісячного малюка. Побачивши, як летить з десятого поверху Ню-Ню, вона скинула з ніг туфлі на високих підборах і кинулась ловити дитину.

Їй вдалося зловити дівчинку, але при цьому вона впала під вагою її тіла на тротуар і зламала ліву руку.

Медики місцевої педіатричної лікарні, що проводили огляд врятованої дитини, серйозних травм на тілі дівчинки не знайшли, але її роздутий живіт може свідчити про можливі травми внутрішніх органів.

Читайте також:

У Японії 4-місячна дівчинка вижила, пробувши 3 дні під завалами

У американському зоопарку олень врятував потопаючого бабака

Вистрибнувши з третього поверху, жінка впала на капот таксі і вижила

Дворічна дівчинка випала з вікна десятого поверху і залишилась жива

Дворічна дівчинка випала з вікна десятого поверху і залишилась жива

Повʼязані теми:

Наступна публікація