У американському зоопарку олень врятував потопаючого бабака

Дата публікації
Перегляди
4911
Поділитись:
WhatsApp
Viber

За словами співробітників зоопарку, це виглядало дуже зворушливо – великий олень, який своїми рогами запросто протикав автомобільні шини, прийшов на допомогу звірку.

В одному із зоопарків в американському штаті Айдахо величезний триметровий олень прийшов на допомогу потопаючому бабаку, витягнувши того з води.

За словами працівників установи, вони помітили, що чотирирічний олень на прізвисько Шутер поводиться дивно: намагається засунути голову в балію з водою, що стоїть в його клітці, однак великі роги заважають тварині це зробити.

Коли Шутер все ж зміг засунути голову в своє корито і підняв її знову, люди побачили бабака, затиснутого між зубами оленя. Олень опустив непритомного гризуна на землю і почав обережно торкатися його копитом, мабуть, намагаючись привести бабака в свідомість.

Зрештою гризун прийшов до тями і залишив оселю свого рятівника, сховавшись у найближчих заростях.

Співробітники зоопарку були дуже здивовані подією. За їх словами, це виглядало дуже зворушливо – великий олень, який своїми рогами запросто протикав автомобільні шини і якого побоювалися багато службовців установи, прийшов на допомогу маленькому звірку.

У той же час доктор Джой Фокс, який безпосередньо працює з оленем, запропонував іншу версію інциденту: можливо, Шутер просто хотів очистити своє корито і тому витягнув звідти бабака.

Читайте також:

Олень заліз у будинок і застряг в унітазі

Емінем зловив оленя

У Німеччині засудили чоловіка, який застрелив з рушниці сусідську жабу

На Одещині корова злизала язиком дві тисячі доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація