Гніздо лелеки знеструмило 60 тисяч будинків у Нідерландах

Гніздо лелеки знеструмило 60 тисяч будинків у Нідерландах

Ілюстрація

Лелека влаштовувала гніздо на електричній підстанції, і в процесі зведення житло птиці завалилося. У результаті сталося коротке замикання, що призвело до загоряння й відключення електрики.

Гніздо лелеки, що впало на трансформатор стало причиною відключення електроенергії в 60 тисячах будинків у Нідерландах. Інцидент стався кілька днів тому на території провінцій Дренте та Оверейсел.

За словами місцевих енергетиків, лелека влаштовувала гніздо на електричній підстанції, і в процесі зведення житло птиці завалилося. У результаті сталося коротке замикання, що призвело до невеликого загоряння й відключення електрики. Сам лелека отримав опіки, але залишився живий.

Як скоро енергетики усунули наслідки падіння гнізда на трансформатор, не уточнюється. Де в даний час знаходиться птах, знеструмила кілька десятків тисяч будинків, невідомо.

У Європі гніздяться два види лелек – чорний і білий. До якого виду належить винуватець відключення електроенергії у будинках Дренте та Оверейсел, не уточнюється. Лелеки нерідко влаштовують гнізда на опорах ліній електропередач, а також на інших конструкціях, що здаються їм відповідними.

Читайте також:

Двоє росіян знайшли під Іркутськом тіло прибульця (відео)

В Азербайджані народилася дитина невідомої статі

Сліпа дівчина з Таїланду стала найвищим підлітком планети: її зріст - 208 см

Повʼязані теми:

Наступна публікація