Херсонська пара прожила в шлюбі 75 років

Херсонська пара прожила в шлюбі 75 років

Херсонська пара прожила в шлюбі 75 років

Леонід та Євдокія Криницькі у мирі і злагоді прожили разом...75 років! Сьогодні нареченому 95, а нареченій — 92.

Коронне весілля відзначить днями подружжя херсонців. Та день знайомства він пам'ятає і досі. 20-річний Льоня Криницький гуляв із друзями у парку, випадково перечепився і впав. Юна Дуся проходила повз.

«Мене підіймають, а я отак глянув, вона середня була. Їй Богу, вам і зараз кажу, я ще й пальцем показав: оце моя!», - згадує чоловік.

Це було 75 років тому. Відтоді Леонід і Євдокія не розлучаються. Одружилися за кілька днів після знайомства - ні обручок, ні фати. Вони пережили війну, збудували хату, народили двох дітей.

Я завжди з нею погоджувався, проблем не було. "Я не чекав її, що вона мені їсти приготовить. Я сам собі взяв два яйця і пішов", - розповідає Криницький

Євдокія вже 4 роки не встає з ліжка. Погано чує і ледь говорить. Та він завжди поруч.

На цій світлині Криницькі святкують 75 років подружнього життя. Своє коронне весілля теж збираються відзначити - приберегли пляшку шампанського. Секрет свого щасливого життя ні від кого не приховують, у ньому лише одне слово - кохання.

«Моя любов незмінна. Із першого погляду так і досі. Для мене вона і залишилась красивою, гарною, такою, як була», - каже дідусь.

Читайте також:

Перша ракетка України вийшла заміж

Вагітна Жасмін вийшла заміж за молдавського мільйонера

Бекхеми відсвяткували 12-ту річницю весілля на пляжі

Херсонська пара прожила в шлюбі 75 років

Херсонська пара прожила в шлюбі 75 років

Повʼязані теми:

Наступна публікація