Хірурги випадково "забули" в тілі пацієнтки 30-сантиметрову трубку

Дата публікації
Перегляди
2119
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хірурги випадково "забули" в тілі пацієнтки 30-сантиметрову трубку

Лікарі на 4 роки лишили в тілі жінки дренажну трубку. Ілюстрація / Фото: МедНовости

Жінка прожила з 30-сантиметровою дренажною трубкою чотири роки.

35-річна уродженка французького міста Ажен Ільхам Каїд кілька років страждала від болю в області нирок, і була певна, що причиною болю є хронічне захворювання.

Насправді ж розсіяні французькі хірурги просто "забули" під час операції в тілі у Каїд 30-сантиметрову дренажну трубку, з якою вона прожила чотири роки.

"Вперше болі почалися ще в 2006 році. Вони виникли в районі лівої нирки. Мене госпіталізували в лікарню Карпантра на південному сході Франції, щоб там провести операцію, - розповіла пацієнтка.

Каїд знову звернулася до лікарів, які прописали їй протиінфекційні препарати, однак ліки допомагали лише на час, і незабаром болі посилювалися.

Читайте: Лікарі переплутали непритомність жінки зі смертю і завезли в морг

"Бачачи, що вирішити проблему не вдається, лікуючий лікар помістив її в лікарню в 2010 році, - пояснив адвокат потерпілої Лоран Бруно.

За його словами, їй зробили рентген, в результаті чого виявили мікоз внутрішніх органів. Медики забили тривогу і прописали їй внутрішньовенно антибіотики, однак Каїд відмовилася, оскільки була на останньому місяці вагітності.

На наступний день після появи на світ малюка француженка проходила звичайне медичне обстеження в лікарні, де пройшли пологи.

Лікар-гінеколог помітила на рентгенівському знімку Каїд чужорідний предмет - через кілька годин хірурги витягли з нирки жінки дренажну трубку.

Операція, на щастя, пройшла успішно, і тепер новоявлена ​​мама подала заяву в прокуратуру Карпантра з вимогою покарати медиків за помилку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2119
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація