Як виграш в лотерею обертає життя з ніг на голову. Найцікавіші історії переможців

Найяскравіші відеоісторії переможців лотерей показують, як змінюється життя після зірваного джек-пота.

Виграш в лотерею ще зовсім не гарантує того, що ви безтурботно проведете решту свого життя. Щоправда, частіше всього відбуваються все ж позитивні зміни.

Так 80-річні пенсіонери зірвали найбільший джек-пот в історії Нью-Йорка, вигравши 326 мільйонів доларів у лотерею. Квитки вони купували нечасто, тому що не дуже сподівалися на перемогу. Але цього разу, дивлячись розіграш по місцевому ТБ, вони побачили, що збіглася вся комбінація виграшних чисел. За їхніми словами, вони навіть одразу не зрозуміли, що відбулося.  

лотерея, виграш

Жінка з штату Мічіган працювала супервайзером на склоробній фабриці протягом 23-х років рівно до того моменту, коли виграла в лотерею 300 мільйонів доларів. Під час вручення виграшу її запитали щодо роботи, на що вона відповіла, що "залишила її автоматично".

В одній із лотерей Нью-Йорка переможця визначали за трьома заповненими рядками: особа, місце та річ. Переможець у своєму квитку мав напис "ти, Ельміра та сміття". І його комбінація виявилася виграшною. Звісно, він був шокований, коли йому прийшло повідомлення про виграш, в якому також вказали ці слова. Щоправда, після цього інциденту комітет лото публічно вибачився перед людьми за те, що комбінація зі слів "ти" та "сміття" могла когось образити. Комітет запевнив, що слова-переможці обиралися рандомно і пообіцяв, що це більше не повториться.

лотерея, виграш

А от для автомеханіка з Каліфорнії, який виграв 1 мільйон доларів, цей виграш став найбільшим розчаруванням у житті. Все тому, що він загубив свій виграшний квиток. Чоловік усіма способами намагався забрати свій виграш, навіть звернувся до адміністрації супермаркета з проханням знайти запис камери відеоспостереження, де показано, що саме він купує щасливий квиток. Запис знайшли, але комітет лото все ж відмовився приймати його. "Переможець мусить мати свій виграшний квиток на руках - правила є правила". 

Лотерейний виграш як знак з того світу - американець завдячує джек-поту у 77 мільйонів доларів своїй померлій дружині, бо виграшна комбінація означає дату їхнього одруження. Вони багато подорожували і мріяли виграти у лотерею, щоб ще кудись відправитися разом. Але дружина раптово померла. Чоловік говорить, що якби не вона, то цього виграшу не було б і він для нього означає, в першу чергу, пам'ять про неї.

лотерея, виграш

23-річний африканський емігрант, який проживав у Америці нелегально, виграв 150 тисяч доларів в різдвяну лотерею. Хлопець працював офіціантом у одному з ресторанів і його шеф подарував лотерейні квитки всім працівникам закладу. І один із них таки приніс виграш. Хлопець перевіз свою сім'ю в Америку та щасливий, що нарешті має змогу допомогти їм. Тепер цей ресторан постійно збирає любителів випробувати фортуну - люди приходять сюди зі своїми квиточками, аби почути результати лотереї. Вони вірять, що у цьому закладі і вони обов'язково щось виграють.

Одними з найчисельніших лотерейних переможців стала американська сім'я з 17 чоловік. Брати й сестри, яким вже злегка за 40, зірвали джек-пот у 20 мільйонів доларів. Четверо з них втратили свої будинки внаслідок урагану Сінді. Вони розповідають, що виграти в лотерею завжди мріяла їхня мама, яка регулярно купували квитки, хоча їй ніколи не щастило. Після її смерті діти продовжили цю традицію і їм таки посміхнулася удача. Цим вони завдячують саме мамі. 

лотерея, виграш

Але не всі використовують виграш як спосіб власного збагачення. Наприклад, житель Канади, який виграв 40 мільйонів доларів, віддав абсолютно всі гроші у фонд, що допомагає людям, які хворіють на рак. Чоловік говорить, що це легі гроші і він буде щасливий, якщо вони врятують чиєсь життя.

Особливо цінним стає виграш тоді, коли людина справді його потребує. Так виграш в тисячу доларів змінив життя безхатька з Нью-Йорка. Лотерейний квиток йому подарував відеоблогер, який весь процес знімав на відео: "Я не маю грошей, щоб дати тобі, але я маю виграшний лотерейний квиток". Коли вони прийшли дізнатися результати, виявилося, що він справді виграв. Чоловік не зміг у це повірити й запропонував розділити виграні гроші з блогером, але той відмовився. Тоді безхатько зі сльозами обняв його. Щоправда, зворушливе відео, яке набрало тисячі переглядів в інтернеті, принесло блогеру дещо більший заробіток. 

Як стати мільйонером за 2 долариПроаналізувавши історію лотерей, можна дізнатися, як людям вдалося виграти джекпот. Історія найбільших виграшів у лотереї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: