Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Розумна" колонка від Amazon сміється над своїми користувачами, видаючи диявольські звуки

Користувачі у соцмережах написали низку історій про відьомський сміх "розумного" девайсу.

Користувачі "розумної" колонки Alexa від Amazon помітили, що вона несподівано починає сміятися, відмовляючись при цьому виконувати певні голосові команди. Про це повідомляє BuzzFeed.

Так, один із користувачів повідомив, що просто намагався вимкнути світло, а колонка відмовилась виконувати цю команду. Після третього запиту вона просто почала по-диявольськи сміятись. Користувач каже, що сміх звучав як у справжньої людини.

Gavin Hightower
tsn.ua
Gavin Hightower

Інші користувачі у соцмережах повідомляють, що Alexa починала сміятись під час конфіденційної розмови в офісі або після того, як її просили вимкнути будильник. "Розумна" колонка по-відьомськи звучала. Один користувач зазначив, що цей сміх налякав дружину і дитину. Але коли чоловік попросив колонку повторити, вона не виконувала команду, а серед наявних записів цього сміху не було.

David Woodland

Інші розповідають випадки, коли колонка починала сміятись після того, як її вимкнули. Користувачі запевняють, що це справді лячно.

Нагадаємо, що aмериканський інтернет-рітейлер Amazon уклав угоду про купівлю українського стартапу Ring. Ця компанія є розробником розумних дверних дзвінків і недавно залучила 160 млн доларів інвестицій за оцінки близькою до 1 млрд доларів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції