Легендарний Стівен Хокінг зіграв лиходія у рекламі авто

Фізик лякав героя моторошним механічним сміхом.

Компанія Jaguar презентувала рекламний ролик свого позашляховика F-PACE у стилі фільмів про Джеймса Бонда.

У короткому рекламному метрі у рамках компанії "Британські лиходії" знявся легендарний фізик Стівен Хокінг, який виступив у ролі екранного лиходія.

Відео зі своєю участю Хокінг опублікував на сторінці у Facebook, де зауважив, що зіграти негативного персонажа було його давньою мрією.

"Усі ви знаєте мене як професора Стівена Хокінга, фізика, який стикається із поняттями простору та часу. Однак, у мене є інший бік, про який ви можете не знати: Стівен Хокінг – актор. Я завжди хотів зіграти у фільмі роль типового британського лиходія. А тепер, завдяки Jaguar, моє бажання здійснилося", - написав Хокінг.

На відео молодий чоловік їде у автівці F-PACE до схованки, яка нагадує помешкання лиходіїв зі стрічок про Агента 007. Там він зустрічає Хокінга на звичному для фізика візку, обмінюючись із ним кількома саркастичними репліками. 

 

You all know me as Professor Stephen Hawking, the physicist wrestling with the great concepts of time and space. But there is another side to me that you may not know: Stephen Hawking the actor. I have always wanted to be in a movie playing the part of a typical British villain. And now, thanks to Jaguar my wish has come true. I am proud to present the premiere of the launch commercial for Jaguar's first performance SUV, the new Jaguar F-PACE. -SH

Опубліковано Stephen Hawking 7 березень 2016 р.

Нагадаємо, що відомий британський фізик-теоретик Стівен Хокінг попередив людство про неминучу техногенну катастрофу. Вчений розповів про це під час запису радіопередачі, присвяченої відкриттю м'якого волосся біля чорних дір. На думку фізика, катастрофа відбудеться в найближчу тисячу років. Він виділив три основні загрози для людства: ядерну війну, глобальне потепління і створені генетичною інженерією віруси. На думку фізика, найближчим часом вони не загрожують людині, але з плином часу "щось може піти не так".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: