Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Модель може втратити одне око через невдале татуювання

Після проведення медичного огляду, лікарі констатували ризик втрати зору на татуйованому оці.

Канадська модель Кет Галлінгер пережила невдалу процедуру татуювання ока. Тепер дівчина може назавжди втратити на ньому зір.

Кет Галлінгер – фанатка екстремальних тілесних модифікацій. Після татуювання тіла, дівчині запропонували зробити «татуювання склери» - процедура полягає в фарбуванні білкової оболонки ока. Для експерименту зі своєю зовнішністю Кет Галлінгер обрала улюблений колір – фіолетовий.

На жаль, процедура не була вдалою. Фарба почала витікати з ока та стікати по щоці. Після проведення медичного огляду, лікарі констатували ризик втрати зору на татуйованому оці. 

З 20-го вересня дівчина публікує пости на своїй сторінці у Фейсбук, де розповідає про процедуру нанесення тату, наслідки та перебіг лікування.  Вона запевняє, що запалення не може бути спричинено недбалим доглядом за оком або алергією, так як дівчина дотримувалася усіх можливих правил гігієни. Тепер Кет регулярно відвідує лікаря та приймає антибіотики, щоб зняти набряк. Галлінгер стверджує: «Я не ділюся своїм досвідом, щоб спричинити проблеми. Я попереджаю людей, щоб вони були певні в тих, хто робить процедуру та в тому, як правильно вона має проходити.»

Вчора, 4-го грудня, на своїй сторінці у Фейсбук, Кет розповіла, що готується до операції. Вона написала, що не знає деталей, але це буде трансплантація тканини оболонки ока в тих місцях, де фіолетової фарби зібралося найбільше.  

Зовсім нещодавно світ був вражений ще однією історію про радикальні тілесні зміни заради краси. 19-річна дівчина з Ірану Сагар Табар перенесла 50 пластичних операцій, заради того, щоб бути схожою на голлівудську акторку Анжеліну Джолі. Користувачів інтернету засудили не тільки зовнішній вигляд дівчини, але й лікарів, які здійснили операцію. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції