Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На сайті NASA з'явилися непристойні зображення дівчат

Акаунт телескопа NASA у Twitter зламав порнобот.

У середу, 6 липня, порнобот зламав акаунт телескопа NASA - Kepler - у Twitter. Через те, що Twitter супутника відображається на сайті космічного агенства, непристойні фото одразу висвітилися і на сайті. Про це повідомляє Daily Star.

Порнобот, NASA
Скріншот

Порнобот розмістив не лише непристойне фото, але й змінив обкладинку сторінки Kepler - на ній красувалася приваблива білявка. 

Порнобот, NASA
Скріншот

Незабаром NASA вдалося відновили контроль над обліковим записом, однак юзери не пропустили можливості пожартувати над курйозом.

"Мені здається, що хтось повернув телескоп NASA Kepler в неправильний бік", - написав у Twitter письменник і комік Девід Грін.

Пізніше NASA повідомило на сторінці Kepler, що ситуація під контролем.

"Наш акаунт був тимчасово дискредитований. Ми повернулися і готові розповідати вам про нові відкриття планет", - написали вони.

Нагадаємо, раніше у Швеції хакери зламали рекламний щит на зупинці та пустили в ефір жорстке порно. Компанія, яка володіє рекламний щитом, подала заяву в поліцію. Представник компанії Роджер Старк сказав, що "система повинна була бути безпечною і прямо зараз я не можу відповісти, як комусь вдалося зламати її, тому це потрібно розслідувати. Це дуже серйозно".

Залиште свій коментар

Вибір редакції