Парламент Кіпру ухвалив резолюцію про зняття санкцій проти РФ

Проект резолюції був винесений на голосування депутатами від Прогресивної партії трудового народу.

Парламент Кіпру ухвалив резолюцію про зняття санкцій Євросоюзу щодо Росії.

Про це пише ТАСС.

Ініціатори голосування закликають до нормалізації відносин з Москвою, а також відновлення колишніх торговельних і політичних зв'язків між країнами-членами ЄС і Росією.

Санкції, на думку парламентаріїв, виявилися непродуктивними.

Проект резолюції був винесений на голосування депутатами від Прогресивної партії трудового народу.

Як повідомлялося раніше, 5 липня регіональна рада Ломбардії проголосував за резолюцію "Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії". Раніше, 29 червня, аналогічну резолюцію прийняла регіональну раду Лігурії.

18 травня регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – також підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ, а також закликала зняти санкції з РФ.

У той же час Міністерство закордонних справ Італії після резолюції Венето підтвердив позицію своєї країни щодо невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії.

Рада області Венето пропонує зняти санкцій з Росії та визнати Крим російською територією

Автор тексту, Стефано Вальдегамбері, запевняє, що через санкції регіон Венето втрачає 1 млд євро, а для визнання Криму російською територією пропонує принцип Косово. Автори резолюції, члени парії Ліга Норд, давні прихильники політики Кремля у місцевій раді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: