Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще один регіон Італії прийняв резолюцію про скасування санкцій проти РФ

Резолюцію запропонував лідер місцевого осередку євроскептичної правої партії.

Регіональна рада італійської Тоскани одноголосно проголосувала за резолюцію із проханням до уряду Італії щодо подолання санкцій проти РФ. Про це повідомляється на сайті регіональної ради.

Резолюцію запропонував лідер місцевого осередку євроскептичної правої партії "Ліга Півночі" Мануель Вескові.

Документ зобов'язує Раду "вжити заходів щодо прийняття будь-яких корисних ініціатив, спрямованих на втілення в Європі взятих на себе зобов'язань, щоб забезпечити подолання санкцій, введених у відповідь на кризу в Україні".

Документ також закликає уряд "продовжувати прихильність до діалогу та міжнародного співробітництва, щоб будувати мости, а не стіни".

Як повідомлялося раніше, 5 липня регіональна рада Ломбардії проголосувала за резолюцію "Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії". Раніше, 29 червня, аналогічну резолюцію прийняла регіональна рада Лігурії.

18 травня регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – також підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ, а також закликала зняти санкції з РФ.

Водночас Міністерство закордонних справ Італії після резолюції Венето підтвердило позицію своєї країни про невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції