Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті влаштували швидкісні перегони равликів

На відстані у 35 см найстрімкішому равлику знадобилось майже півгодини.

Як кажуть, на дві речі можна дивитися нескінченно - на вогонь та на воду, що тече. А ще, як з'ясувалося, дуже довго можна спостерігати за тим, як один равлик намагається обігнати іншого. На Закарпатті влаштували справжні змагання на швидкість, йдеться в ТСН.19.30.

Кожен із восьми спортсменів мав подолати відстань у 35 сантиметрів. Равликів підбадьорували водою. Дехто, щоправда, навіть не стартував, але більшість - усе ж таки перетнула фінішу пряму.

Перше місце дісталося равлику на ім'я "Лоліта". Дистанцію вона подолала за 27 хвилин. Другий результат у равлика Ігоря - 44 хвилин. І бронзова фіналістка - равлик Оля. 35 сантиметрів вона промчала за годину і 14 хвилин. 

ВідеоНа Закарпатті провели змагання равликів у швидкості

Кожен із восьми спортсменів мав подолати відстань у 35 сантиметрів. Равликів підбадьорювали водою. Дехто, щоправда, навіть не стартував, але більшість усе ж таки перетнула фінішу пряму. Перше місце дісталося равлику на ім'я "Лоліта". Дистанцію вона подолала за 27 хвилин.

На Закарпатті провели змагання равликів у швидкості

 «Воно може йти-йти до фінішу, а потім бере і розвертається йде назад. Кому що. Ну їсти їх не будемо, ті що програли. Будемо давати, щоб розмножувалися», - каже організатор перегонів равликів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції