Неймовірне паркування потрапило до Книги рекордів Гіннеса (відео)

Неймовірне паркування потрапило до Книги рекордів Гіннеса (відео)

Рекорд паркування встановив Ронні Весселбергер

Незвичайне паркування потрапило до Книги рекордів Гіннеса. Німецький каскадер втулив Volkswagen впритул між двома іншими машинами.

Німецький автолюбитель встановив новий рекорд паралельного паркування – він зміг втиснути Volkswagen Polo на майданчик, який перевищував довжину автомобіля всього лише на 26 сантиметрів.

Рекорд був встановлений не зовсім звичайним способом. Каскадер Ронні Весселбергер розігнався на машині до пристойної швидкості, а потім з використанням ручного гальма фактично "влетів" на майданчик між двома іншими автомобілями та успішно припаркувався.

Рекорд Ронні встановив в Берліні ще 2 квітня, однак інформацію про нього представники Книги рекордів Гіннеса оприлюднили лише зараз.

Під час паралельного паркування автомобіль просувається боком до місця зупинки, за рахунок різкого повороту керма і контрольованого водієм гальмівного зусилля. У необхідний момент водій здійснює контрольований заніс задніх коліс, і автомобіль змінює траєкторію руху на перпендикулярну.

Далі автомобіль, за інерцією, ковзає задніми шинами по площині дороги. Водій має точно визначити момент викручування керма і зусилля гальмування.

Читайте також:

Жінка просиділа 20 годин в машині, яка балансувала на краю прірви (відео)

Фанат Ferrari паркує автомобіль у власній квартирі

Volkswagen представив нову систему, яка управляє автомобілем без участі водія

Британські вчені вивели формулу ідеального паркування

Повʼязані теми:

Наступна публікація