Польським супермаркетам помилково "підсунули" банани з кокаїном

Дата публікації
Перегляди
2807
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Польським супермаркетам помилково "підсунули" банани з кокаїном

Поляків хотіл нагодувати веселими бананами. Ілюстрація

Ні влада, ні співробітники магазинів не знають, яким чином серед фруктів опинилася партія наркотиків.

Співробітники двох супермаркетів Auchan на півдні Польщі знайшли більше ста кілограмів кокаїну в коробках з бананами, які надійшли туди з Еквадору.

Представник торговельної мережі Дорота Патейко заявила, що ні влада, ні співробітники магазинів не знають, яким чином серед фруктів опинилася партія наркотиків.

З її слів, походження і адресата кокаїну має з'ясувати слідство, яке вже почалося. У місцевій поліції інцидент коментувати відмовилися.

За останній місяць невідомі еквадорці вже вдруге прислали полякам партію кокаїну. У березні 30 кілограмів наркотику знайшли в бананах в іншому магазині на заході країни біля кордону з Німеччиною.

На думку місцевих поліцейських, та партія бананів (і, відповідно, кокаїну) призначалася для відправлення в Бельгію, а на польській території опинилася помилково.

Зазначимо, Еквадор є одним з головних постачальників бананів на світовий ринок. За обсягами експорту кокаїну ця країна також перебуває в числі світових лідерів, однак поступається першістю сусідній Колумбії.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2807
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація