Російське ТБ налякало москвичів чорним екраном у прайм-тайм

Дата публікації
Перегляди
3032
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російське ТБ налякало москвичів чорним екраном у прайм-тайм

Проблеми з трансляцією москвичі пов'язували з пожежею чи революцією / Фото: visualphotos.com

Москвичі почали підозрювати, що почалася революція або пожежа на Останкінській вежі.

У вечірній недільний прайм-тайм майже весь столичний регіон в Росії залишився без телевізійного мовлення основних федеральних каналів.

Звичайна на перший погляд ситуація, пов'язана з технічною несправністю, дала москвичам привід для роздумів: екрани телевізорів згасли в той момент, коли в ефір вийшли підсумкові новинні програми, які мали намір розповісти про акції опозиції. При цьому по супутниковому телебаченню всі канали транслювалися.

Перебої в мовленні Першого каналу, "Росії 1", "Росії 2", "Росії 24", ТВЦ і НТВ виникли невдовзі після 21:00 13 травня. Тоді Перший канал якраз транслював недільне "Час", "Росія 1" - "Вести недели", ТВЦ - "В центрі подій". На НТВ йшла програма "Центральне телебачення".

Зображення з екранів пропало, якийсь час вони залишалися чорними. Періодично трансляція на нетривалий час поновлювалася, але з перебоями і без звуку. В інтернеті мовлення не переривалося.

Втім, за повідомленням низки інтернет-користувачів в Twitter, неполадки в мовленні були і в Мережі. Телеканал НТВ на своєму сайті зробив добірку перших коментарів користувачів.

Prawdzinski: "Перший, Росія 1, НТВ, Росія-24 на телевізорі не працюють, але в інтернеті мовлення йде"; Disal1980: "Мовлення на центральних каналах перервалося. Можливо, знову пожежа на Останкінській вежі?".

Частина інтернет-користувачів зв'язали відключення каналів з недавніми акціями протестів і до своїх твітів додавали топові хештегі останніх днів # ОккупайАбай і # переворот.

Sdobnoff: "Федеральн.канали несподівано припинили мовлення. Невже почалася революція?"; Vitaliyaverin: " Твіттер повідомив, що в Мск. хакери вирубали кремлівську пропаганду - 1 канал, Росія і НТВ - під час трансляції новин про акції протесту ".

"Мостелеком" інформацію про хакерських атаках не підтвердив і припущення користувачів про невипадковий характер "блекаута" коментувати не став.

"Сталася аварія на центральному обладнанні. Практично вся Москва залишилася без сигналу", - повідомили лише в компанії.

Представник "Мостелекома" не пояснив причини неполадок, але запевнив, що роботи з відновлення трансляції почалися відразу після виявлення несправностей. Повністю роботу устаткування передбачалося налагодити до ранку понеділка. Зазначимо, що мовлення федеральних каналів, минулого вечора перервали трансляцію, відновилося протягом 20 хвилин.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3032
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація