Швейцарець вирішив створити світову мережу порно-готелів

Швейцарець вирішив створити світову мережу порно-готелів

Берт Мільтон-молодший / Фото: Private Media

Зупинятися у порно-готелях можна буде безкоштовно, натомість постояльцям доведеться займатися сексом в номерах готелю і дозволити знімати свої любовні ігри на відеокамеру.

Порномагнат зі Швеції Берт Мільтон-молодший має намір створити міжнародну мережу п'ятизіркових готелів, в яких можна буде відпочивати абсолютно безкоштовно. Натомість від постояльців потрібно займатися сексом в номерах готелю і дозволити знімати свої любовні ігри на відеокамеру.

Як повідомляє New York Post, відзняті таким чином матеріали будуть викладатися в Інтернет.

"Передбачувані доходи від цього бізнесу просто вражають", - заявляє виданню Мільтон.

За словами бізнесмена, один готель буде приносити щорічний дохід у сумі близько 44 мільйонів доларів - і це тільки за рахунок інтернет-передплатників.

"Найголовніше - довести задумане до кінця. Адже над Стівом Джобсом і Біллом Гейтсом теж сміялись, коли тільки вони починали реалізовувати свої ідеї", - вважає порномагнат.

Право на сексуальну задоволеність. Блог Святослава Шеремета на Корреспондент.net

Глава Private Medai Group - шведської кіностудії з виробництва порнофільмів - заявляє, що його компанія готова взяти на себе частину витрат на здійснення цього плану. Мільтон пропонує створити перші порно-готелі в іспанському місті Барселона, де в даний час проживає і сам підприємець.

Читайте також:

ФБР розкрило мережу дитячої проституції в США

В Америці випустили вібратор у вигляді Обами

Шоппінг збуджує жінок так само, як перегляд порнографії

Повʼязані теми:

Наступна публікація