Сінгапурський солдат насмішив Інтернет: спорядження за нього тягає служниця

Фотографія солдата і служниці з'явилася спочатку в Facebook. Користувачі всесвітньої мережі відгукнулися гумористичними колажами.

В армії Сінгапуру вибухнув фотоскандал через ганебний знімок, який потрапив в Інтернет. На знімку важкий ранець за солдатом несе на спині служниця.

Фотографія солдата і служниці з'явилася спочатку в Facebook. На знімку видно, що чимось зайнятий військовий йде без рюкзака, тоді як жінка зі спорядженням йде слідом. Як припустили ЗМІ, можливо, солдат писав комусь SMS про свої армійські подвиги.

Коли фото отримало широке поширення в соціальних мережах Сінгапуру, його спробували відретушувати: на виправленій версії солдат ніс рюкзак сам, а служниці взагалі не було видно. Проте це не допомогло: оригінал вже встиг розійтися і викликати сміх і вигуки обурення у сінгапурської публіки.

Користувачі всесвітньої мережі відгукнулися гумористичними колажами. Автори однієї з них "розмножили" солдата і служницю, відправивши їх на парад: вийшло, що армійська частина складається з рядів солдатів, за якими марширує такий же підрозділ служниць з рюкзаками.

Через суспільний резонанс солдат вимушений був пройти курс психологічної допомоги. Він також висловив жаль через те, що трапилося, заявив представник міністерства оборони полковник Десмонд Тан.

З'ясувалося, що призовник проходив курс загальної фізичної підготовки. Зараз він продовжує проходити курс молодого бійця.

Армія Сінгапуру комплектується за призовом. Всі громадяни, які досягли 18 років і не мають протипоказань по здоров'ю, повинні відслужити в армії два роки.

Читайте також:

Російські солдати більше не чиститимуть картоплю в армії

Начальник Генштабу наказав солдатам писати вірші та романи

Через запис солдата в Facebook перенесли воєнну операцію

Американський генерал заборонив солдатам вагітніти

Повʼязані теми:

Наступна публікація