Начальник Генштабу наказав солдатам писати вірші та романи

Серед представників української армії проводитимуться конкурси на краще висвітлення військової тематики у творах літератури.

Начальник Генерального штабу ЗСУ генерал армії Іван Свида підписав наказ "Про розвиток літературно-художньої творчості у Збройних силах України". Наказ передбачає проведення серед військовослужбовців літературного конкурсу, який має визначати найкращі романи, вірші й драматичні твори про армію.

Як повідомила прес-служба Міністерства оборони, мета цього рішення полягає у забезпеченні розвитку літературно-художньої творчості військовослужбовців та працівників ЗСУ.

Одним з першочергових заходів, визначених наказом, є започаткування проведення конкурсу серед представників української армії на краще висвітлення військової тематики у творах літератури. Конкурс приурочується до Дня Збройних сил України.

Згідно затвердженого наказом, конкурс проводиться в усіх жанрах літератури (епічних: оповідання, роман, нарис, мемуари; ліричних: елегія, романс, сонет, пісня, вірш; драматичних: трагедія, драма).

В армії передбачається проведення щорічної літературно-мистецької акції "Українські письменники – Збройним силам України", а також літературних свят, конкурсів, семінарів та майстер-класів за участю представників національних, всеукраїнських творчих спілок, літературно-художніх організацій України та військових журналістів.

Крім того, при будинках офіцерів та клубах військових частин будуть створені постійно діючі літературні студії та гуртки, оформлені постійно діючі виставки літератури та налагоджено популяризацію періодичних друкованих видань, які висвітлюють діяльність Збройних сил України.

Читайте також:

В Раді зареєстровано законопроект про скасування призову до армії

Найближчі 5 років українська армія ходитиме в комбінезонах

У 2009 році наклали на себе руки 17 українських військовослужбовців

Бюджет української армії побив п’ятирічний антирекорд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: