Американський генерал заборонив солдатам вагітніти

Командувач американськими військами на півночі Іраку віддаватиме вагітних солдатів-жінок та чоловіків, від яких вони завагітніли, під трибунал.

Командувач американськими військами на півночі Іраку, генерал Ентоні Куколо вніс вагітність серед його солдатів до списку порушень, за які військовослужбовців каратимуть.

Це розпорядження стосується як жінок, що служать у військах, так і чоловіків, від яких завагітніє жінка-солдат. За наказом Куколо, за вагітність їх буде судити військовий трибунал.

Також генерал заборонив військовослужбовцем різної статі ночувати в одному приміщенні. Виключення допускаються тільки для одружених пар, а також за особливим дозволом офіцера.

Прес-секретар американського військового угрупування в Іраку заявив, що цей закон не поширюється на всі війська. Проте у кожного генерала є право ввести таке правило серед своїх підлеглих.

Зазвичай жінку-солдата, яка завагітніла, відправляють у відпустку і переводять із зони військових дій до більш спокійного місця. Можливо, розпорядження Куколо є способом зберегти бійців в умовах виведення американських військ з Іраку, яке триває згідно із планом.

Читайте також:

Іракським повстанцям вдалося взламати безпілотники США

Після бомбардувань США в Іраку народжуються діти-мутанти

З Афганістану вислали 10 британських солдатів, які завагітніли "від води"

Виведення американських військ в Іраку "відсвяткували" терактом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: