Смертельно хворий чоловік хоче видати свою дружину заміж

Смертельно хворий чоловік хоче видати свою дружину заміж

Лю Лі, його дружина і діти

39-річному китайцю Лю Лі лишилося жити лічені дні, і він хоче знайти нового чоловіка дружині, який би став гарним вітчимом його дітям.

39-річний смертельно хворий китаєць Лю Лі сподівається перед смертю знайти нового чоловіка для своєї дружини, який би став гарним вітчимом для його дітей-підлітків.

Лю Лі знає, що невиліковно хворий. У нього хвороба Бехтерева, причому в останній стадії. Він паралізований, мучиться від жахливих болів, і знає, що йому залишилися лічені дні.

Лю Лі одружений, у нього ростуть син і дочка. І чоловік вирішив - поки живий, потрібно знайти собі заміну, щоб дружина і діти не залишилися без грошей і підтримки після його смерті.

Зараз він вмовляє дружину розлучитися з ним. "Нестерпно дивитися, як діти відмовляють собі в солодкому, щоб витратити гроші на моє лікування. Нестерпно знати, що моя дружина, молода жінка, приречена на муки зі мною", - зізнався Лю Лі.

Дружина твердо заявила йому, що буде з ним до кінця і навіть "залишиться його дружиною і після смерті, на тому світі".

Але чоловік прийняв інше рішення. Він розмістив в китайському Інтернеті оголошення: "Будь ласка, допоможіть мені. Я невиліковно хворий, і мені залишились лічені дні. Мені дуже боляче усвідомлювати, що я вишу каменем на шиї у моєї дружини і дітей. Дружина - молода жінка, їй потрібен хороший чоловік. А моїм дітям потрібен добрий, відповідальний вітчим. Прошу вас, чоловіки, допомогти мені у пошуках заміни для мене", - написав Лю Лі.

Читайте також:

Сліпий чоловік прозрів, поцілувавши фотографію своєї дружини

У Китаї насильно зробили аборт жінці на 8-му місяці вагітності

18-річна дівчина раптово померла після першого поцілунку

У Саудівській Аравії чоловік не впізнав дружину в морзі - він ніколи не бачив її обличчя

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація