У Британії хижі птахи захищають школярів від голодних чайок

У Британії хижі птахи захищають школярів від голодних чайок

Хижі птахи захищають школярів від голодних чайок / Фото: theanimalworld.ru

В одній з британських шкіл хижі птахи захищають школярів від голодних чайок, які вихоплюють у дітей бутерброди, чіпси та інші закуски.

Керівництво однієї з британських шкіл "найняло" трьох хижих птахів для охорони учнів під час обідніх перерв.

За словами представників навчального закладу, хижі птахи захищають школярів від голодних чайок, які вихоплюють у дітей бутерброди, чіпси та інші закуски.

Як зазначається, чайки вже давно докучають дітям, які під час обідньої перерви виходять на вулицю, щоб перекусити.

"Птахи, звичайно, ніколи не нападали на наших учнів, але їхню поведінку не можна назвати прийнятною - чайки забиють у школярів їжу, а крім того, вони розносять різні хвороби", - стверджують у шкільній адміністрації.

Порадившись з фахівцями, керівники школи вирішили придбати декількох хижих птахів, щоб вони могли відлякувати чайок. У результаті в школі з'явилися два пустельних канюка і один сокіл, яким довірили роботу відлякувати чайок. Тепер канюки Джаспер і Хоуп, а також їх товариш сокіл Монті облітають територію школи двічі на тиждень під час обідніх перерв.

Представники школи високо оцінили результати роботи трьох хижаків, що не допускають чайок до шкільних обідів. У навчальному закладі відзначили, що Джаспер, Хоуп і Монті не тільки служать охоронцями, а й можуть виступати в якості наочного посібника під час шкільних занять з біології та екології.

Читай також:

У Швеції побудували туалет для чайок

В Англії кури на смерть заклювали лисицю

У Великобританії провели перепис лебедів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація