В Англії кури на смерть заклювали лисицю

Три вгодовані курки під "грамотним" керівництвом півня штовхнули на лисицю стіл, збили з ніг і заклювали.

У Великобританії три курки і півень змогли самостійно відбити напад лисиці. При цьому в запеклій сутичці хижачка отримала смертельні травми і померла на місці бою.

Унікальний випадок відбувся на одній з ферм в англійському графстві Ессекс. Про подвиг своїх несучок розповіла 43-річна власниця господарства Мішель Корделл. Вона повідомила, що відправилася в курник за яйцями, а замість цього знайшла в сараї бездиханне тіло лисиці, залите кров'ю з голови до самих лап.

"Маленький столик в кутку курника, на якому зазвичай сидять кури, був відкинутий і лежав біля голови лисиці. Схоже, вони штовхнули стіл, збили лисицю з ніг і заклювали її до смерті", - прокоментувала жінка цю дивну історію.

Корделл також розповіла, що лисиці і раніше пробиралися в курник. Однак попередні сутички зазвичай супроводжувалися жертвами серед пернатих і завершувалися перемогою хижачок. Але на цей раз домашні птахи змогли переламати результат протистояння на свою користь.

На думку жінки, вирішальну роль в сутичці зіграв півень Дюд, якого сім'я фермерів вигодовувала "з яйця". У результаті він набрався сил, розвинув свій інтелект і зміг правильно організувати хід сутички, щоб узяти гору над лисицею. Необхідну допомогу під час битви йому надали три несучки - Іззі, Понгу та Пекі.

У той же час поразки лисиці почасти пояснюється її юним віком і недосвідченістю. "Це було не лисеня, але досить молода тварина, а Дюд і Іззі у мене великі птахи", - уточнила господиня ферми.

Читайте також:

В Росії кури почали нести зелені яйця

Львів'янин три роки годував лисиць коханцем дружини

На Харківщині кіт з'їв труп свого господаря

ВідеоВ Англії кури на смерть заклювали лисицю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: