У Британії замалювали графіті Бенксі, присвячене Brexit

Дата публікації
Перегляди
2879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Британії замалювали графіті Бенксі, присвячене Brexit

Фото: twitter.com/MashTunDover

Стіна, на якій був малюнок, покрита білою фарбою.

У британському місті Дувр замалювали графіті таємничого вуличного художника Бенксі, присвячене виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу.

Про це пише ВВС.

Художній твір з’явився біля поромного терміналу Дувра у травні 2017 року на стіні будівлі, яка мала бути знесена. Графіті зображувало робітника, який "збиває" одну із зірок на прапорі ЄС. 

Фото: banksy / instagram
Фото: banksy / instagram

Зараз стіна, де було графіті, покрита білою фарбою та будівельними лісами. 

У 2017 році власники будівлі родина Годден заявила, що "вивчає варіанти збереження, вивезення чи продажу" картини. Наразі незрозуміло, графіті було зафарбовано чи вилучено для продажу.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, "проти" – 48,1%. За попередніми домовленостями,  процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відтермінування Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент країни її відхилив. Наразі Британія має залишити блок до 12 квітня.  

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади голови уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем у листопаді. 

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС, дивіться в інтерактивній інфографіці. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вихід Британії з ЄС
Дата публікації
Перегляди
2879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація