У Британії знаходять дерева, суцільно вкриті грошима

У предків британців існувало повір'я, що якщо вбити монету в стовбур дерева, що впало, то духи, яки живуть у ньому, допоможуть людині знайти багатство і здоров'я.

У лісах Британії останнім часом люди знаходять повалені дерева, стовбури яких повністю покриті древніми монетами. За повідомленням британських ЗМІ, грошові дерева можна виявити в лісах в центрі і на заході Англії, а також на території Шотландії та Уельсу.

Загадка дерев пояснюється досить просто: у минулому у предків британців існувало повір'я, що якщо вбити монету в стовбур дерева, що впало, то духи, яки живуть у ньому, допоможуть людині знайти багатство, здоров'я, любов та інші блага.

Вік таких грошових дерев становить кілька століть. Вони являють собою дивне видовище - їх стовбури повністю покриті золотими, срібними та мідними монетами.

Менеджер з туризму з Уельсу Меріг Джонс виявив сім таких грошових дерев на околицях села Портмейріон. "Побачивши дерево, всипане монетами, ми спочатку не могли зрозуміти, що це таке і хто це зробив. Потім я провів невелике розслідування і з'ясував, що ці предмети називаються "деревами бажань", - говорить він.

За його словами, в давнину існувало повір'я, що хворий міг вилікуватися, якщо він пожертвує духам дерев монету

"Також вважалося, що якщо хто-небудь пізніше витягне цю монету з дерева, хвороба перейде до нього", -. додає Джонс.

Читайте також:

Мешканець Єрусалиму знайшов у Стіні Плачу чек на 100 тисяч доларів

На дні озера в Новій Зеландії знайшли восьме диво світу

Випадково знайдений римський шолом продали за 3,6 мільйона доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація